V sobotu 14. ledna se sešli plavci z osmi oddílů Moravy na již 19.ročníku závodu Hustopečský džbánek. Boskovický oddíl vyslal velmi kvalitní sestavu, a domů neodjížděl s prázdnou.
Hlavním závodem byly prsařské disciplíny, kdy mladší žáci bojovali na 50-ti metrové trati, starší změřili své síly na dvojnásobné, a to 100-metrové trati. Džbánek si domů do Boskovic odvezli Filip Tlamka a Andrejka Husovská. Do Boskovic putovalo celkem 10 zlatých medailí. Zaručenou a 100 procentní úspěšnost ve všech plavaných disciplínách měla boskovická jednička Anna Tlamková /3 zlaté medaile/, Andrejka Husovská /3 zlaté medaile/, Jakub David /2 zlaté medaile/, a Filip Tlamka /2 zlaté medaile/. Celkem si naši plavci vybojovali 27 medailí. Nezbývá než jmenovat Pavlu Formánkovou, Justýnu Hoškovou, Natálii Lepkovou, Adélku Šafářovou, Adrianu Horňovou, Vojtu Přibyla, Jakuba Beneše.
Na závěr stihla ještě starší děvčata vybojovat bronzovou medaili ve štafetě na 4×50VZ a to i přesto, že jim v týmu chyběla zkušená Jana Hlavinková.
Všem plavcům gratulujeme!!!!!